У Шостці на Сумщині припинили діяльність нарколабораторії — поліція
5 квітня 2023 – 16:28
35-річний житель Шостки вдома облаштував нарколабораторію. 5 квітня у пресслужбі поліції Сумської області повідомили, що діяльність лабораторії припинили, а чоловіка затримали
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.