У Шостці 43-річна жінка потрапила до лікарні просто з-під автомобіля | Кримінал
13 листопада 2022 – 16:50
Як попередньо встановили співробітники поліції, 33-річний чоловік, перебуваючи за кермом автомобіля Шкода Октавія, допустив наїзд на жінку, яка переходила проїзну частину поза межами пішохідного переходу.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди, що сталася близько 14 години по вул. Воронізькій у м. Шостка, пішохідка потрапила на лікарняне ліжко. Як попередньо встановили співробітники поліції, 33-річний чоловік, перебуваючи за кермом автомобіля Шкода Октавія, допустив наїзд на жінку, яка переходила проїзну частину поза межами…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.