У ще одному ліцеї на Рівненщині відкрили клас безпеки
2 червня 2024 – 15:59
Тут навчатимуть школярів правилам пожежної, мінної безпеки, дорожнього руху, цивільного захисту, а також основам надання домедичної допомоги.
У Білашівському ліцеї, що в Острозькій громаді, відкрили клас безпеки. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Тут навчатимуть школярів правилам пожежної, мінної безпеки, дорожнього руху, цивільного захисту, а також основам надання домедичної допомоги. Як і схожі простори, клас –…