В окупованому Сєвєродонецьку 16 лютого гасили пожежу у багатоквартирному будинку.
Про це повідомляють ресурси окупантів.
Зазначається, що пожежа сталася в одній з квартир житлового чотириповерхового будинку по вул. Федоренка.
Вогонь гасили упродовж пів години. У квартирі вигоріли меблі та пошкоджені стіни.…