Представники окупаційної "влади" півострова вчергове спробували заспокоїти жителів заявою про роботу ППО, що нібито "збила дві ракети".
Вибухи пролунали в тимчасово окупованому Севастополі в суботу, 6 травня. Представники окупаційної "влади" півострова вчергове спробували заспокоїти жителів заявою про роботу ППО, що нібито "збила дві ракети". Про це повідомляє Telegram-канал Крымский ветер . За його інформацією, вибухи чули у Гагарінському районі міста.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.