У Севастополі уразили радіолокаційну станцію - соцмережі
11 березня, 10:26
У тимчасово окупованому Севастополі в районі мису Фіолент на позиції дивізіону 12-го зенітного ракетного полку вражено РЛС під куполом. Про це повідомляє Телеграм-канал Кримський вітер у середу, 11 березня. Як зазначається, близько 05:45 у районі мису пролунали три вибухи. Було чути проліт дронів, російська ППО стріляла з Панциря…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.