Упродовж першого півріччя завершили будівництво та здали в експлуатацію споруди цивільного захисту у Бабинському та Котівському ліцеях Рівненського району.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. Продовжуємо готуватись до нового навчального року. Упродовж першого півріччя завершили будівництво та здали в експлуатацію споруди цивільного захисту у Бабинському та Котівському ліцеях Рівненського району. Крім того, завершили капремонт укриття у…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.