У селищі Іваничі Володимирського району виділили земельну ділянку, на території колишньої ветеринарної лікарні виділили земельну ділянку, аби побудувати там штрафмайданчик. Щоправда, спочатку необхідно розробити технічну документацію. Читати повністю