У селі Верхів відкрили Алею Героїв, присвячену пам’яті десяти воїнів-земляків, які віддали свої життя за свободу та незалежність України. Про це повідомили в Острозькій міській раді. Меморіальну алею облаштували поруч із пам’ятними знаками борцям за волю, гідність і соборність України, а також загиблим у роки Другої…