У селі на Рівненщині провели перше богослужіння українською мовою
19 лютого 2024 – 20:48
У селі Заріцьк Рівненського району 18 лютого відбулося перше богослужіння українською мовою. Громада Православної Церкви України села Заріцьк урочисто провела це історичне богослужіння. "Завдяки договору між УПЦ МП та ПЦУ, було врегульовано почергове проведення богослужінь у храмі Різдва Пресвятої Богородиці (збудованому…