У селі на Харківщині ввели карантин через сказ у телиці
23 лютого 2024 – 16:53
До Кегичівської дільниці ветеринарної медицини звернулася мешканка села Власівка, яка розповіла, що на її подвір’ї загинула телиця. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.