У санаторії МОЗ на Прикарпатті викрили багатомільйонну оборудку з «мертвими душами»
сьогодні, 13:18
В Івано-Франківській області у спеціалізованому санаторії Міністерства охорони здоров'я правоохоронці викрили схему фіктивного працевлаштування зі збитками на понад 15,3 млн гривень.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.