У саміті «Україна - Південно-Східна Європа» в Одесі взяли участь чотири президенти та три прем’єри
11 червня 2025 – 19:02
У саміті «Україна – Південно-Східна Європа», що відбувся сьогодні в Одесі, взяли участь президенти Молдови, Чорногорії, Румунії та Сербії, а також прем’єр-міністри Болгарії, Хорватії та Греції.