На головній площі Рожища приєдналися до Загальнонаціональної хвилини мовчання, аби вшанувати пам’ять мільйонів людей, яких радянська влада на смерть закатувала голодом у 1932-1933 роках. Меморіальний захід відбувся у 90 річницю Голодомору, 25 листопада. Про це повідомили на сайті Рожищенської міськради, передає Район. Рожище.…