У Рожищі вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції
13 грудня 2024 – 18:20
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Читайте також:Більше пятисот послуг з оформлення паспортів надали у Шацьку Напередодні, 13 грудня, у Рожищі організували тематичний захід. Про це повідомили на сайті Рожищенської міськради, передає Район. Рожище.…