У Рівному водію маршрутки за кермом стало зле: він помер
24 квітня, 15:33
Так, нещодавно інспектори відділу Центр безпеки громади Департаменту муніципальної варти за допомогою системи Безпечне місто Рівне зафіксували ДТП за участі маршрутки на перехресті біля Покровського собору. Як стало відомо згодом, водію 53-ї маршрутки у цей момент стало погано за кермом. Згодом він помер у лікарні.