У Рівному більше сотні мотоциклістів проїхалися містом
27 квітня 2024 – 17:57
У Рівному відбулося відкриття мотосезону. Через усе місто гучно проїхали десятки мотоциклістів. Відео опублікували у телеграм-каналі "Твоє Рівне". Рухалися водії двоколісних від парку "Хімік" на Ювілейному до ТРЦ "Happy Moll".