У Рівненському обласному шкірвендиспансері інтернатуру проходитимуть безкоштовно
3 серпня 2025 – 12:32
У Рівненському обласному шкірно-венерологічному диспансері майбутні лікарі впродовж двох років зможуть проходити інтернатуру безкоштовно. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної ради.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.