У Рівненській обласній лікарні обрали "Медсестру року"
1 березня 2023 – 15:04
ПрацівниціРівненської обласної лікарні вручили нагородуМедсестра року. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці обллікарні. Почесну відзнаку отрималастарша сестра медична операційна Апціаурі Наталя Володимирівна. Вітаємо Вас з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням Ваших високих особистісних якостей.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.