До ставка в одеському Парку Перемоги повернули лебедів, які взимку перебували в Одеському зоопарку. Про це повідомив директор Одеського зоопарк Ігор Бєляков. «Ми їх, як вже повелося, брали на зиму. Вони зимували у нашому зоопарку. Тепер повертаємо їх до рідної домівки, у парк Перемоги», – зазначив Бєляков. До парку Перемоги…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.