У Полтаві викрили схему розтрати понад три мільйонів гривень
20 серпня 2025 – 16:15
У Полтаві ексголовну бухгалтерку міської поліклініки підозрюють у привласненні бюджетних коштів. За даними слідства, протягом трьох років жінка разом із заступницею незаконно нараховувала собі премії та зарплати.