У Полтаві бухгалтерку однієї із поліклінік підозрюють у розтраті бюджетних грошей у сумі понад 3 мільйони гривень
20 серпня 2025 – 12:51
Жінка, перебуваючи на посаді головного бухгалтера міської поліклініки, вносила до тарифікаційних списків комунального підприємства неправдиві відомості про кількість працевлаштованих працівників