У Південній Кореї засудили до 7 років ув’язнення колишню першу леді
сьогодні, 12:14
Суд у Сеулі засудив до 7 років вʼязниці колишню першу леді Кім Кон Хі через те, що вона отримувала дорогі подарунки й за це призначала на посади певних людей. Про це пише Yonhap. Команда спеціального прокурора Мін Чжун-кі вимагала 7,5 року ув’язнення, через те що колишня перша леді «неодноразово використовувала свій офіційний…