У передмісті Харкова не будуть закривати стаціонар лікарні
14 жовтня 2025 – 16:13
Це відділення знаходилося в підпорядкуванні Мереф’янської міської центральної….
Стаціонарне відділення в Пісочині продовжить свою роботу. Про це повідомив селищний голова Олег Чорнобай. Це відділення знаходилося в підпорядкуванні Мереф’янської міської центральної районної лікарні. У сусідній Мереф’янській громаді ухвалили рішення припинити його фінансування. Це викликало обурення у мешканців…