У педіатричному відділенні лікарні на Волині — новий завідувач
4 грудня 2024 – 17:34
У педіатричному відділенні Володимирського ТМО — новий завідувач. Про це повідомили у ТМО, пише ВолиньUA. Педіатричне відділення нашої лікарні розпочинає нову сторінку своєї історії. Завідувачка відділення Шилова Наталія Василівна передала свої адміністративні обов’язки молодшій колезі — Качинській Ользі…