Нового керівника парку «Знесіння» міський голова Андрій Садовий представив у середу, 12 жовтня, під час апаратної наради.
Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» очолив 53-річний Тарас Микітчак. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради. Нового керівника парку «Знесіння» міський голова Андрій Садовий представив у середу, 12 жовтня, під час апаратної наради. Сам Тарас Микітчак власним баченням розвитку парку:…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.