У Дніпрі тривають роботи з озеленення в рамках загальноміської акції #Дніпро_квітучий. Так, в улюбленому місці відпочинку дніпрян та гостей міста – парку імені Тараса Шевченка – висадили рослини на клумбах, зокрема й створили аромоклумбу.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.