У окупантів на Донбасі палає нафтобаза – соцмережі
12 жовтня 2024 – 06:26
У ніч проти суботи, 12 жовтня, в окупованих Ровеньках Луганської області спалахнула чергова нафтобаза росіян. Про це повідомляє низка каналів, зокрема російських. Також публікується кілька відео, на яких здалеку видно велику пожежу на тлі нічного неба. Окупаційна влада ситуацію наразі не коментує. Однак на Кубані…