В Одесі жителі двох мікрорайонів залишилися без світла через аварійне відключення електромережі. Про це повідомляє компанія ДТЕК Одеські електромережі в суботу, 20 травня. "Сталося аварійне відключення обладнання на одній із високовольтних підстанцій Одеси. Без світла тимчасово залишилися 14 тис. клієнтів у Хаджибейському…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.