У «Новій пошті» розповіли, чи планують відбудовувати термінал у Коротичі
15 січня, 09:16
Вночі 13 січня російські війська вчетверте поцілили по терміналу «Нової пошти» у передмісті Харкова. У компанії розповіли про плани на відновлення логістичного центру. Про це повідомили у пресслужбі «Нової пошти» на запит Ґвара Медіа. Так, відбудова планується, проте остаточні рішення ухвалюватимуть після завершення оцінки…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.