У нацпарку на Рівненщині знову помітили рідкісного пернатого
сьогодні, 08:04
Під час чергових орнітологічних обліків на території парку на Рівненщині знову зафіксували лелеку чорного. Як зазначається, цього разу птах перебував зовсім поруч, що дозволило зробити чимало вдалих світлин. - Цікаво, що це вже не перша зустріч лелеки чорного саме на цій ділянці. Регулярна поява птаха в одному й тому самому…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.