У місті на Волині виявили дитину без дорослих: йому допомогла поліція
17 квітня, 15:21
Учора у Ковелі ми отримали повідомлення: небайдужий громадянин помітив на дорозі маленького хлопчика, який самостійно їхав на самокаті без супроводу дорослих. Малюк не розмовляв, тож дізнатися, як його звати і звідки він, одразу не вдалося. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волинської області, - інформує…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.