У місті на Рівненщині на базі лікарні планують створити реабілітаційний центр
12 вересня 2024 – 16:45
На Рівненщині планують створити реабілітаційний центр на базі одного з відділень Дубенської міської лікарні. 29 серпня затвердили проєктно-кошторисну документацію
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.