Заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Донецький напрямок залишається найважчою ділянкою фронту. Тривають інтенсивні бої в районі Бахмута та Соледара. Про це вона розповіла в ефірі телемарафону. "У нас були періоди, коли ми щодня подавали новини. Наприклад, про звільнені населені пункти. Є періоди, коли у нас…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.