У Міняйлівці двох дівчат госпіталізували з отруєнням чадним газом
13 січня, 13:21
Вранці з медичної служби надійшло повідомлення про госпіталізацію до лікарні двох дівчат 2007 та 2011 років народження з ознаками отруєння чадним газом. Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС в Одеській області. Після огляду будинку за зовнішніми ознаками горіння чи пожежі не виявили. Ймовірною причиною отруєння назвали…