У Миколаївській області внаслідок аварії 256 населених пунктів залишилися без світла
9 липня 2025 – 16:15
На Миколаївщині, через позаштатну ситуацію на високовольтних мережах, 256 населених пунктів Миколаївської області, включаючи Миколаїв, залишилися без електропостачання.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.