У Миколаєві знешкоджено агентурну мережу РФ: Шпигували за ключовими об’єктами критичної інфраструктури, - СБУ. ФОТОрепортаж
19 серпня 2024 – 10:20
Служба безпеки нейтралізувала російську агентурну мережу, яка діяла у Миколаївській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Зловмисники шпигували за Силами оборони та ключовими об’єктами критичної інфраструктури. Серед учасників - чинні та...