У Миколаєві демонтують ще 9 незаконно встановлених тимчасових споруд
сьогодні, 11:21
У Миколаєві триває робота з упорядкування міського простору та демонтажу незаконно встановлених конструкцій. Найближчим часом у місті приберуть чергову партію тимчасових споруд.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.