Вночі, 8 січня, у тимчасово окупованому Мелітополі прогриміла серія вибухів. Про це повідомив мелітопольський міський голова Іван Федоров. «Росіяни знову невдало палять на окупованих територіях. Ще й так, що детонує та детонує», – зазначив мер. Федоров вказав, що тепер варто очікувати подробиць від Сил оборони України.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.