У тимчасово окупованому Маріуполі 20 грудня український рух спротиву повідомив про успішну диверсію. На території меткомбінату ім. Ілліча згоріла будівля, де жили російські військові. Про це повідомляє радник міського голови Петро Андрющенко. «У Маріуполі горить приміщення де розміщуються російські військові, розташоване…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.