Уже другий за сьогоднішній ранок гучний вибух пролунав у тимчасово захопленому Маріуполі. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. «Другий потужний вибух. Чутно по всіх районах міста. Цього разу епіцентр в бік «Азовсталі». Також повідомляють про візуальний проліт ракети з боку Волновахи в бік…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.