У Маріуполі окупанти змушують чоловіків йти у військкомати
27 вересня 2022 – 14:36
Мешканцям захопленого російськими окупантами Маріуполя вже повідомляють, що 29 вересня їм треба з’явитися до військкомату з паспортом та особистими речами. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, опублікувавши відповідний текст повідомлення, яке приходить на телефони містянам. «Маріупольцям…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.