У Маріуполі майже висохло Старокримське водосховище
15 серпня 2025 – 16:34
У тимчасово окупованому Маріуполі майже повністю обміліло Старокримське водосховище, що є єдиним джерелом водопостачання міста. Через дефіцит води існує загроза втрати риби, руйнування водних екосистем та підвищення ризику спалахів інфекцій, повідомили в Маріупольській міській раді.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.