У Маріуполі горить база окупантів на ММК ім. Ілліча — Андрющенко
20 грудня 2022 – 14:55
У Маріуполі горить захоплене російськими окупантами приміщення на території ММК ім. Ілліча. Про це з посиланням на Маріупольський опір повідомив радник мера міста Петро Андрющенко. У Маріупольському оп
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.