У Марганці тисячі людей залишилися без води після обстрілу
15 січня 2023 – 08:42
Без води залишилося понад 60 тисяч сімей. На місці працюють аварійні служби", -….
У ніч проти 15 січня російські агресори вкотре обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області – випустили понад 20 снарядів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко 15 січня. За його даними, ворог вдарив по трьох громадах – Червоногригорівській, Марганецькій та Нікопольській. За словами…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.