«Відтепер вуличним музикантам заборонено виступати на площі Ринок, адже вона стала місцем щоденних церемоній прощання з полеглими захисниками України.
У центрі Львова вуличним музикантам заборонили виступати на центральній площі міста. Про відповідні зміни повідомили у Львівській міській раді , пише « Главком ». Правила оновили, щоб зберігати належну атмосферу під час міських церемоній прощання з полеглими захисниками та захисницями України, які відбуваються на площі…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.