У Львові з вулиць власники самостійно прибрали 85 занедбаних авто
20 червня 2025 – 16:32
Із початку програми з переміщення покинутого транспорту у Львові, яка стартувала в жовтні 2024 року, власники 85 автівок самостійно прибрали їх з вулиць міста.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.