У Львові врятували 24-річну жінку від ампутації ноги через рідкісну спадкову хворобу
сьогодні, 12:19
У Львові медики Лікарні Святого Луки врятували життя 24-річній громадянці Молдови, яка через тотальний тромбоз вен лівої ноги могла втратити кінцівку та навіть загинути. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова. Дівчина переїхала до міста з Кишинева для роботи в ІТ-сфері. Спочатку вона відчула біль у нозі, а вже…