1908 20 базових станцій вже працюють у місті 10 січня у Львові вперше запрацювала технологія 5G, яка дозволяє користувачам отримувати надвисоку швидкість інтернету та нові можливості мобільного зв’язку. Про це повідомив заступник Міністра цифрової трансформації України Станіслав Прибитько. Проєкт планують масштабувати За…