У Львові вперше працюватиме жінка-водійка автобуса
10 жовтня 2025 – 12:50
У Львові 11 жовтня на маршруті № 8А вперше розпочне роботу жінка-водійка. Маршрут сполучає вул. Зернову та Брюховичі. Після успішного стажування до команди Львівського комунального АТП-1 приєднаються ще три водійки
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.